RAŽOŠANA

RAŽOŠANA

SIA BetonMax dibināta 2014.gadā. Uzņēmums ir salīdzinoši jauns, tai pat laikā ļoti pieredzējis, ko parāda mūsu līdzdalība praktiski visos lielākajos būvobjektos Latvijā. Mūsu ražošanas procesi tiek veikti Vangažos, Inčukalna novadā, kur vairāk kā 2000m2 lielā platībā tiek veikta armatūras garināšana, locīšana, metināšana un starpsietu distanceru izgatavošana.

Mūsu galvenā vērtība ir kvalificēti metālapstrādes speciālisti, kuri nodrošina ražošanas procesus uz mūsdienīgām armatūras pārstrādes iekārtām. Esam izstrādājuši savu kvalitātes vadības sistēmu, kuru novērtē ne tikai mūsu sadarbības partneri, bet arī neatkarīgas galaproduktu sertificēšanas institūcijas – GlobeCert AB (Zviedrija) ir izsniedzis kvalitātes atbilstības sertifikātu SIA BetonMax ražotajiem produktiem un to piegādēm uz Latvijas un Skandināvijas valstīm. Minētos sertifikātus Jūs varat atrast sadaļā “Sertifikāti”. Tuvākajā laikā mūsu plānos ir vēl vairāk attīstīt mūsu ražošanu un piedāvāto produktu klāstu, par ko informēsim atsevišķi.

Ērtākai loģistikai, visus Jūsu pasūtījumus varam nogādāt uz mūsu noliktavu Rīgā, Mārkalnes ielā 11, kur tie būs pieejami saņemšanai vai arī varam tos nogādāt Jums uz Jūsu norādīto adresi.